O firmě

Jsme přední čeští distributoři prvotřídních surovin komplexního příslušenství pro nápojové automaty. Nabízíme také nápojové a spirálové automaty od renomovaných výrobců.

Nabízíme vám prodej, ale i pozáruční servis a opravy nápojových automatů, včetně dodání náhradních dílů. Koupí našich automatů získáte spolehlivá, odolná zařízení s moderním designem a nízkými provozními náklady.

V našem e-shopu zakoupíte tu nejlahodnější italskou kávu, cappuccino, latte, čokoládu, čaj, potraviny, stejně jako kelímky, víčka, mincovníky a další příslušenství.

5 důvodů, proč nakupovat suroviny a automaty na Promatic.cz

  • zkušenosti a know-how – v oboru působíme již od roku 2002, spolupracujeme s předními evropskými dodavateli,
  • ty nejkvalitnější automaty a suroviny – jsme dodavateli italských automatů RHEA VENDORS, kvalitní kávy, nápojových surovin značek Jacobs, Nestlé, AG Foods, CAPRIMO, ICS a dalších,
  • komplexní služby na klíč – zajišťujeme prodej, instalaci, ale i servis nápojových automatů,
  • jdeme s dobou – nabízíme i speciální nápoje a pochutiny, jako jsou například cappuccino s příchutí Irish cream, ledový čaj, latte topping, instantní i zrnková káva,
  • rychlá expedice k vám domů, doprava zdarma, široký výběr kelímků, víček, míchátek a dalšího příslušenství, veškeré zboží skladem.