Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
687 hodnocení
5
672x
4
13x
3
2x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Dobrý jsem spokojená
+ rychlost
+ spolehlivost
+ férové jednání
+ ochota
+ Rychlost dodani
+ Velice dobra komunikace s obchodem
- Cena dopravy
S obchodem jsem velice spokojena,velice dobra a rychla komunikace,v den objednavky bylo zbozi rovnou odeslano.Nevyhoda je cena dopravy,ale chut cappuccina,kterou obchod nabizi za to stoji.Urcite zde budu objednavat pravidelne.
Objednávka je vždy rychle vyřízena. Není s ní nejmenší problém.
+ Prehledne jednoduche jsem spokojena
Zadnou jsem nenasla
+ rychlé doručení
+ zdá datum spotřeby dopředu
Mohu doporučit výborné piticko ochota ze strany prodávajícího rychlé dodání
+ rychlá komunikace a zpracování objednávky
+ ochota
Uplna spokojnost
+ Dobrá káva za dobrou cenu
Doporučuji
+ Skoro mi vyrazilo dech, že těsně před Vánocemi byla zásilka za dva dny připravena na poště
+ vše, co jsem zatím ochutnala, bylo skvělé
Cappuccino Irish Cream bych mohla po litrech, skvělá chuť. Zásilky jsou vždycky velmi rychle doručeny a cenově super, i když se platí poštovné.
Snadno a rychle
+ rychlost
+ spolehlivost
+ VYBORNÁ KOMUNIKACE A RYCHLE DODÁNÍ
+ Velmi rychlé jednání
+ Příjemná komunikace
+ Dodání za 36h včetně platby převodem na účet.
+ výběr
- jsou i levnější
- drahé poštovné
Asi největší výběr v ČR pokud jde o automatová cappucina a čokolády. Komunikace, přehlednost stránek, atd. vše OK. Cenově střed, nejlevnější rozhodně nejsou. Co je spíš už drahé, je poštovné - u dobírek, které jsou stále nejčastějším druhem platby, 130 až 145 Kč jen to hvízdne.
+ Rychlost
Vše OK.
Rychlost, spolehlivost a ochota
+ Jednání přímo s majitelem, férové jednání
Zatím jen krátkodobá spolupráce, ale nad moje očekávání bezvadná spolupráce.
