Suroviny a příslušenství pro nápojové automaty

Aktuality

Provoz našeho e-shopu je NEPŘERUŠEN !
22.3.2020 Provoz našeho e-shopu je NEPŘERUŠEN !
Vážení zákazníci, zboží expedujeme bez omezení každý pracovní den. Zásilky jsou doručovány přepravci Geis, Česká pošta a IN TIME. Nabízíme stále možnost platby dobírkou, ale doporučujeme zvážit, zda v této době nezvolit bezkontaktní metodu placení - například okamžitou platbu kartou nebo bankovním převodem. Jsme tu i nadále pro Vás a věříme, že společně tuto mimořádnou situaci zvládneme.
více
Vanilková, nugátová, čokoládová, i taková může být káva
24.7.2019 Vanilková, nugátová, čokoládová, i taková může být káva
Pumpkin latté, čokoládová káva, nugátová nebo káva s příchutí vanilky. Sbíhají se vám sliny? Už jste vyzkoušeli jednu z netradičních příchutí, které se v poslední době těší větší a větší oblibě? Vyzkoušejte něco nového a netradičního, přesvědčte se, jak lahodná může být káva s příchutí.
více
Pijte kávu stejně jako praví Italové
9.1.2019 Pijte kávu stejně jako praví Italové
My Češi jsme národ, který rád přebírá zvyky ostatních. Jen si je trošku měníme podle svého. Tak zjistíte že káva "turek" nakonec nemá s Tureckem vůbec nic společného, latte je název pouze pro mléko a cappuccino by se nemělo pít po celý den. Jak ale pijí kávu opravdoví vášniví kávaři - pravé dámy a gentlemani v Itálii?
více
Buďte si jistí v druzích kávy aneb Piccolo opravdu neexistuje
12.12.2018 Buďte si jistí v druzích kávy aneb Piccolo opravdu neexistuje
Znáte ten pocit? Vybíráte si v kavárně nebo u automatu nápoj a z cizích názvů vám jde hlava kolem. Jak se liší lungo s mlékem a espresso macchiatto? Co je to flat white? Zabraňte trapným situacím a nucenému pití nečeho, co vám vlastně nechutná. S naším malým přehledem si už druhy káv nikdy nespletete.
více
7 mýtů o kávě, kterým byste rozhodně neměli věřit
27.11.2018 7 mýtů o kávě, kterým byste rozhodně neměli věřit
Ať už kávu pijete nebo ne, určitě máte v kapse zásobu “faktů” o tomto oblíbeném nápoji. Jste si ale jistí, že jsou pravdivé? Připravili jsme pro vás výběr sedmi zajímavých mýtů, které o kávě kolují, ale k pravdě mají daleko.
více
Kofein a jeho pozitivní účinky: jak to skutečně je?
22.10.2018 Kofein a jeho pozitivní účinky: jak to skutečně je?
Káva je velmi rozporuplný nápoj. Zatímco jedni ji doslova milují, druzí kávu odsuzují jako nezdravou a přičítají jí spoustu negativních projevů v lidském těle a dokonce i nemocí. Ani vědci dlouhou dobu nemohli tento názor jasně vyvrátit nebo potvrdit, protože některé studie si vzájemně rozporovaly. Skutečný vliv kávy a kofeinu na lidské tělo tak byl dosud tajemstvím, nyní je ale jasno, jaký je konečný verdikt odborníků?
více
Druhy káv napříč světem: základem je ale Robusta nebo Arabica, která je lepší?
15.10.2018 Druhy káv napříč světem: základem je ale Robusta nebo Arabica, která je lepší?
Káva je samo o sobě velmi rozmanitý nápoj. Její základ může být odlišný od jiného, podle směsi kávy. Robusta i Arabica má své specifické vlastnosti, které ovlivňují chuť.
více
Příprava kávy v kávovaru - 1. část
10.9.2018 Příprava kávy v kávovaru - 1. část
Rádi si po ránu vychutnáte kvalitní espresso z čerstvě namleté kávy, ale nemáte možnost a čas dopřát si každý den návštěvu oblíbené kavárny? Máme pro vás řešení!
více
Suroviny pro školní nápojové automaty
23.11.2016 Suroviny pro školní nápojové automaty
Využijte jedinečné příležitosti a ponechte své automaty v provozu na základních a kombinovaných školách i v dalších letech. Připravili jsme pro Vás novou řadu výrobků oVe SCHOOL , které splňují stanovené hodnoty "pamlskové" vyhlášky.
více
Historie kávy
12.9.2016 Historie kávy
Slovo káva je odvozeno z arabského výrazu “qahwah”, který znamená “síla” a Arabové jej rovněž používali pro označení vína. Dnes těžko někdo určí, kdy se káva začala pít.
více
Doprava ZDARMA CZ + SK
11.9.2016 Doprava ZDARMA CZ + SK
ZDARMA doprava v případě objednávky nad 5 000 Kč v rámci ČR a SK.
více
frame-scrollup