Suroviny a příslušenství pro nápojové automaty

Aktuality

3 kávové drinky, které vás v létě osvěží
24.5.2023 3 kávové drinky, které vás v létě osvěží
V horkých letních dnech není nic více osvěžujícího než dobrý šálek kávy. Ale proč bychom se měli omezovat jen na horké nápoje? Existuje několik úžasných ledových kávových nápojů, které mohou být skvělou volbou pro letní období. Máme pro vás tři tipy na osvěžující kávové drinky, které vám dodají energii během horkých letních dnů.
více
Jak připravit dokonalé cold brew?
1.5.2023 Jak připravit dokonalé cold brew?
Dny se pomalu oteplují a nastal ideální čas na přípravu studených kávových nápojů, které vás v létě příjemně osvěží. Třeba takového cold brew, které se stává stále populárnější volbou pro mnoho kávových nadšenců a existuje mnoho důvodů, proč ji vyzkoušet. Víte, jak na správnou přípravu tohoto nápoje?
více
5 originálních tipů, jak využít kávovou sedlinu
11.4.2023 5 originálních tipů, jak využít kávovou sedlinu
Každý den se na světě vyhodí tuny materiálu, který je možné ještě opakovaně využít. Vyhazujete po přípravě kávy kávovou sedlinu? S blížícím se Dnem Země by měl každý z nás udělat něco dobrého pro naši planetu. Dáme vám třeba několik tipů na to, jak zbytkové kávové sedliny využít!
více
Arabica vs. Robusta: Jaký je mezi nimi rozdíl?
15.3.2023 Arabica vs. Robusta: Jaký je mezi nimi rozdíl?
Arabica a Robusta, kávové odrůdy, které jsou si podobné a zároveň tolik odlišné. Jaký je mezi nimi rozdíl a která vám zachutná více?
více
Co je to latte art a jak na Valentýna vyčarovat srdce z mléčné pěny
9.2.2023 Co je to latte art a jak na Valentýna vyčarovat srdce z mléčné pěny
Obrázky malované do šálku s cappuccinem neboli latte art milujeme asi všichni. Už si pro ně ale nemusíte chodit jen do kavárny, tyto obrázky snadno vykouzlíte i doma! Jak na to a co k pravému latte art budete potřebovat?
více
Co je cappuccino?
16.1.2023 Co je cappuccino?
Cappuccino je kávový nápoj, který reprezentuje dokonalou rovnováhu mezi kávou, našlehaným mlékem a mléčnou pěnou. Jaká je jeho historie a jak se správně připravuje?
více
Jak vznikla Irská káva?
16.12.2022 Jak vznikla Irská káva?
Irská káva je celosvětově jedním z nejpopulárnějších a nejznámějších kávových nápojů. Je to nadčasová klasika, kterou zná většina lidí, i když nepijí kávu nebo whisky. Kde byla irská káva poprvé připravena a je skutečně z Irska? Pojďme se podívat na irskou kávu a její původ.
více
Tuňák jako nejlepší zdroj omega-3 mastných kyselin
1.10.2022 Tuňák jako nejlepší zdroj omega-3 mastných kyselin
Omega-3 mastné kyseliny si naše tělo nedokáže samo vytvořit, proto je musíme přijímat z toho, co jíme. Hlavním zdrojem omega-3 mastných kyselin jsou mořské ryby, a mezi ty nejbohatší na tyto kyseliny patří tuňák. Proč by právě tuňák v našem jídelníčku neměl rozhodně chybět? A jak si i z tuňáka v konzervě připravit chutný oběd?
více
3 překvapivé příchutě cappuccina, které musíte vyzkoušet
22.7.2022 3 překvapivé příchutě cappuccina, které musíte vyzkoušet
Jaké překvapivé chutě cappuccina vás zaručeně nadchnou a měli byste je vyzkoušet?
více
Mýtus o kávě: Espresso má nejvyšší obsah kofeinu
17.6.2022 Mýtus o kávě: Espresso má nejvyšší obsah kofeinu
Káva je největším zdrojem kofeinu. Jeho množství se ale v jednotlivých kávových nápojích podstatně liší. Jestli jste si mysleli, že v espressu najdete kofeinu nejvíce, jste na omylu. Jaký šálek kávy obsahuje kofeinu skutečně nejvíc? Který kávový nápoj vás nakopne nejrychleji a který je vhodný pro delší popíjení?
více
Provoz našeho e-shopu je NEPŘERUŠEN !
22.3.2020 Provoz našeho e-shopu je NEPŘERUŠEN !
Vážení zákazníci, zboží expedujeme bez omezení každý pracovní den. Zásilky jsou doručovány přepravci Geis, Česká pošta a IN TIME. Nabízíme stále možnost platby dobírkou, ale doporučujeme zvážit, zda v této době nezvolit bezkontaktní metodu placení - například okamžitou platbu kartou nebo bankovním převodem. Jsme tu i nadále pro Vás a věříme, že společně tuto mimořádnou situaci zvládneme.
více
frame-scrollup